V zemi vycházejícího Slunce přijalo 100 odhodlaných atletů výzvu stát se bojovníkem Ninja !!!

Prosinec 2010


Nagano opakoval 1.úsek kvůli vadě na jedné z překážek !! O_o

11. prosince 2010 v 21:02 | Kitsu-chan |  Ninja Factor
Pokuď ste se dne 11.12.2010 koukali na Prima Cooolu na Ninja Factor ,tak ste mohli být svědky toho ,jak Makoto Nagano opakoval 1.úsek zcela znovu !!! Do vody ho shodil tyčový kluzák ,jedna z novějších překážek ,která vyřadila spoustu účastníků . Na vině ale nebyl nepodařený skok na síť ,ale vada na tyčovém kluzáku.Lano ,na kterém je tyč připevněna ,se těsně před Naganovým skokem zasekla a proto skončil Nagano nemilosrdně ve vodě . Rozhodčí ve zpomalených záběrech rozhodli ,že to byla opravdu vada a Nagano mohl 1.úsek celý kompletně zopakovat .Tohle se stalo poprvé v dějinách celého Ninja Factoru ! Makoto ale ze sebe vydal ,všechno co mohl a do cíle 1.úseku doběhl s celkem slušnou časovou rezervou ! Holt ,to je opravdový Ninja !! ♥w♥V tomhle videu to můžete v určitém časovém úseku vidět (Naganův pád a následně i jeho druhý pokus ,ale je to vlastně video z 23.turnaje ,takový mix ... ) ,jiné video se mi nalézt nepovedlo ... Gomenasai !! :( ;)


Toshihiro Takeda

8. prosince 2010 v 21:32 | Kitsu-chan |  Info účastníků
takeda ♥

Makoto Nagano Pictures 0.1

7. prosince 2010 v 13:00 | Kitsu-chan |  Pictíky
nagano

Makoto překonává závěs na skále ( Animace )

6. prosince 2010 v 18:56 | Kitsu-chan |  Pictíky
Naprosto úžasná animka !! ♥w♥
makoto ♥w♥

Makoto Nagano

6. prosince 2010 v 15:00 | Kitsu-chan |  Info účastníků
makoto nagano
Datum narození: 30. března 1972
Bydliště: prefektura Miyazaki, Japonsko
Povolání: Rybář
Výška: 162 cm
Váha: 62 kg
Krevní skupina: B
Počet soutěží: 19
První soutěž: Sasuke 7
Poslední soutěž: Sasuke 25 *zatím poslední soutěž, která byla*
Nejlepší výsledek: vítěz finálního úseku, Sasuke 17
Přezdívka: King of Sasuke (prostě král celého Ninja faktoru)


Nagano Makoto (長野 誠), rybář z prefektury Miyazaki a kapitán lodi "Konpira Maru", je Sasuke All-Star a je jedním ze tří mužů, kteří dokončili všechny čtyři úseky soutěže. Podle všech by to mohl být on, kdo znovu zopakuje svůj velkolepý úspěch z roku 2006. Nagano drží rekord za nejvíce pokusů v závěrečném úseku (5krát), a už mnohokrát dosáhl nejrychlejších časů v prvním a druhém úseku.

Nagano je známý svou důsledností v soutěži. Probojoval se do závěrečného úseku třikrát za sebou (v 11., 12. a 13. soutěži), ale nepodařilo se mu uspět. Z těchto tří byl nejblíže vítězství v soutěži na podzim roku 2003 (Sasuke 12).

I s jeho devatenáctou účastí již dokončil: první úsek dvanáctkrát, druhý úsek desetkrát, třetí úsek pětkrát a finální úsek jednou.

Ve své první soutěži, v Sasuke 7, byl sice z vysílání vystříhán, je ale známo, že mu vypršel na Soritatsu Kabe (prohnutá zeď). Vrátil se hned o půl roku později, v Sasuke 8, a znovu mu vypršel čas na Soritatsu Kabe jako mnohým jiným. Před 9. soutěží si postavil repliku této překážky ve svém domě, což se odrazilo i na jeho výsledku. První úsek dokončil s rezervou 22,7 sekund. Postoupil až do úseku třetího, kde ho vyřadil Pipe Slider (tyčový kluzák(?)). I přesto se v této soutěži ukázal jako nejlepší účastník.


Blog o Ninja Factoru

5. prosince 2010 v 14:13 | Kitsu-chan |  Blog & Me
Konnichiwa ,Minna-san ! Tenhle blog bude převážně o Ninja Factoru (Ninja Warrior) ,páč sem do něho úplnej blázen ... xDDDD Budu se snažit sem co nejčastěji chodit a přidávat články ,jak to jen bude možné ! ;) Spřátelit se se mnou můžete ,ale radši to udělejte na tomhle blogu > www.rinako-yoshida.blog.cz <

Je to můj 2. ,starší blog o Anime ... je to Vaše rozhodnutí ,na jakým blogu se se mnou budete chtít spřátelit !  ... :) ... Tak Zatím !

♥ Kitsu-chan ♥

ninja warrior