V zemi vycházejícího Slunce přijalo 100 odhodlaných atletů výzvu stát se bojovníkem Ninja !!!

Ninja Warrior ( Ninja Factor )

5. prosince 2010 v 17:04 | Kitsu-chan |  Ninja Factor
ninja warrior

Stovka soutěžících se pokouší zdolat sérii překážkových drah v japonském stylu. Možná je znáte například z pořadů Takešiho hrad nebo Drtivá porážka (Wipeout).
Už překážky v prvním kole jsou dost drsné a postoupí jen málokdo. Úkolem je zmáčknout bzučák na konci dráhy ve stanoveném čase. Adrenalin často stoupá do posledních desetin vteřiny. Pokud hráč vybočí z dráhy nebo přijde do kontaktu s vodou, končí. Vypadne obvykle 85 až 90 soutěžících a spousta z nich odchází ve velkém stylu - po luxusním držkopádu do bahnité vody, která se nachází skoro pod všemi překážkami. Téměř pro každou novou stovku hráčů se dráha upravuje a přidávají se nové zajímavé úkoly.
Podobně je tomu v druhém kole, v němž ale na soutěžící čekají ještě náročnější překážky. Teprve na třetí dráze na času nezáleží - přesto ji v historii soutěže zdolalo jen 22 hráčů.
Čtvrtá dráha má podobu obrovské věže, na jejímž vrcholu se opět nachází bzučák, který je nutné zmáčknout před vypršením časového limitu. Adrenalin na maximum zaručuje mimo jiné i fakt, že poslední úsek na cestě k vítězství spočívá ve šplhání po laně, které se s koncem časového limitu utrhne.
Nezáleží na tom, jestli je den, tma, prší nebo svítí slunce - soutěžící musí nastoupit za jakýchkoli okolností.
Borci se obvykle rekrutují ze tří skupin: První jsou manuálně pracující profíci (hasiči, dřevorubci), kteří mají skutečnou šanci vyhrát. Účastní se třeba i opakovaně, staví si na zahradě repliku dráhy apod. Další skupinou jsou obyčejní lidé, kteří to prostě jdou zkusit a obvykle se s grácií vykoupou hned v prvním kole. Třetí nastupují magoři a vtipálci, kteří jdou soutěžit např. v supermanovském kostýmu nebo v převleku za prezidenta Obamu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hry-online-zdarma-superhry hry-online-zdarma-superhry | Web | 11. června 2011 v 1:17 | Reagovat

Chceš vyhrát Minibike, R/C model Ferrari, originální hru COD:Black Ops nebo MP4 přehrávač ? Koukni se na http://raketka.cz/soutez-c.-1 a zůčastni se letní soutěže raketka.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama