V zemi vycházejícího Slunce přijalo 100 odhodlaných atletů výzvu stát se bojovníkem Ninja !!!

Toshihiro Takeda

8. prosince 2010 v 21:32 | Kitsu-chan |  Info účastníků
takeda ♥

Bydliště: prefektura Gifu, Japonsko
Povolání: Hasič
Výška: 171 cm
Váha: 63 kg
Počet soutěží: 21
První soutěž: Sasuke 5
Poslední soutěž: Sasuke 25
Nejlepší výsledek: třetí úsek - Pipe Slider, Sasuke 12 a 17


Takeda Toshihiro (竹田 敏浩), hasič z prefektury Gifu, je Sasuke All-Star, známý svými úžasnými výkony. Do třetího úseku postoupil už 13krát (a také 7krát po sobě - od Sasuke 11 do Sasuke 17). I přes jeho působivé výkony ve třetích úsecích se mu nikdy podařilo postoupit do finálového kola. Je tak jedinou ze šesti All-Stars, která se až do finále neprobojovala.

Takeda začal v 5. soutěži. Všech 73 soutěžících před ním selhalo, Takeda udělal na všechny dojem, když první úsek zvládl s časovou rezervou 1,08 sekundy. Pouze dva další soutěžící překonali ten den celou trať prvního kola (Yamamoto Shingo, Yamada Katsumi). Nicméně, v druhém úseku nedokázal bezpečně přejít přes Spider Walk (pavoučí stezka). V 6. turnaji v 1. úseku Takedovi zbývalo ještě 10 sekund. Ve druhém úseku zvládl Spider Walk, ale vyčerpal veškerou energii na Body Prop (propnutí těla), a po dlouhém boji se zřítil do kalné vody. V 7. soutěži (zřejmě za to mohlo i nachlazení) bojoval na Soritatsu Kabe (prohnuté zdi), na které se příliš zdržel a těsně před cílem mu vypršel čas. V 8. soutěži se úspěšně probojoval až do třetího úseku, k Pipe Slideru (tyčový kluzák). Ačkoli uklouzl a spadl dříve, než se mohl pokusit o skok na plošinu, po tomto turnaji je považován za člena All-Stars. V 9. turnaji, i když se mu nepovedlo zdolat Soritatsu Kabe na první pokus, znovu se dostal až do třetího kola. Vše šlo hladce až do Lamp Grasper (stisk koule(?)), který ho vyřadil ze soutěže. V 10. soutěži nedokázal zvládnout Jump Hang (skok na síť) v prvním úseku. V rozhovoru řekl: "Věděl jsem, že spadnu v okamžiku, kdy vstoupil na trampolínu."


V 11. turnaji se Takeda znovu probojoval do třetího úseku. O několik měsíců dříve měl vykloubené rameno, i to zřejmě způsobilo, že ztratil rovnováhu na Body Prop.V Sasuke 12 postupil až k Pipe Slideru, ale možná také kvůli zranění, se nedostal dost daleko a spadl do vody. V Sasuke 13 se dokázal znovu dostat do 3. úseku. Zápasil s Cliffhangerem (závěs na skále), ztratil sevření před koncem překážky a spadl do vody. V Sasuke 14 dosáhl nejrychlejšího času (rezerva 32.44 sekund) v prvním úseku. Nicméně, opět neuspěl na Cliffhangeru. V Sasuke 15 získal v prvním kole časovou rezervu 23 sekund. I když prošel druhým úsekem bez problémů, a tentokrát zvládl i Cliffhanger, ale na Pipe Slideru ztratil sevření a spadl. To bylo poprvé (a doposud jediný turnaj), kdy se Takeda dostal ze všech nejdál. V Sasuke 16 se zase dostal do třetího úseku, ale opět ho zradil Cliffhanger. V Sasuke 17 se mu povedlo překonat všechny překážky až k Pipe Slideru, ale nedokázal skočit dostatečně daleko, a skončil ve vodě.

Po Sasuke 17 měl Toshihiro původně ze soutěže nadobro odejít, ale byl svými dětmi přesvědčen, ať zůstane. V Sasuke 18 překonal zcela nový první úsek, ve druhém kole se mu však nepovedlo dostat se přes Salmon Ladder (rybí schůdky). V Sasuke 19 ztratil drahocenný čas na Pole Maze (skok na tyč(?)) a pak i na Soritatsu Kabe, který zvládl až na několikátý pokus a bohužel mu vypršel čas. To bylo poprvé od Sasuke 10, co neuspěl v prvním kole. V Sasuke 20, ačkoli neměl zprvu žádné problémy, ztratil hodně času, na laně u překážky Flying Chute. Čas mu vypršel jen kousek od cíle, na Rope Ladderu. Podruhé za sebou nezvládl první kolo. V Sasuke 21 mu v prvním úseku ještě zbývalo 15,79 sekund. S lehkostí zvládl také Salmon Ladder ve druhém úseku a vydal se do úseku třetího. Stal se prvním soutěžícím, který zvládl nový Cliffhanger, ale nakonec podlehl překážce Hang Climbing. V Sasuke 22 ho zradila trampolína u Jumping Spider v prvním úseku, tady neuspěl poprvé. V Sasuke 23 se znovu dostal až do třetího úseku, zvládl Hang Climbing, ale nedokázal překonat hned následující překážku, Spider Flip. V Sasuke 24 zvládl první úsek velmi dobře, jako jediný z All-Star se dostal dál. Překonal i druhý úsek, ale ve třetím se opět nedostal přes Spider Flip.

Vrátil se v Sasuke 25, dostal číslo #70, což bylo jeho nejnižší startovní číslo od Sasukeho 8. Málem selhal na nové překážce, ale nakonec úsek dokončil s rezervou 8 sekund. Ve druhém kole se mu stalo to samé jako v Sasuke 18, neuspěl na poslední příčce nového Double Salmon Ladderu. 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama